TR | EN
2020-21 Bahar Yarıyılı Sınav Programı
15.04.2021

2020 – 2021 Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Ara Sınav Programı

19 NİSAN 2021 PAZARTESİ

09:00

Fizik II A-B

 

 

12:00

Mesleki İngilizce II

 

İş Sağlığı ve Güvenliği II

 

 

15:00

Döküm Teknolojisi

 

Tasarım Seçmeli II A

 

 

18:00

Ekonomi

 

Alaşımlandırma Tasarımı

 

Tasarım Seçmeli II B

 

 

 

 

20 NİSAN 2021 SALI

09:00

Matematik II A-B

 

Faz Diyagramları

 

Kompozit Malzemeler

 

 

13:00

Sosyal Seçmeli III A-B

 

 

15:00 – 19:00

A.İ.İ.T. II

 

 

19:00

Demir Dışı Metal Üretimi

 

Korozyon

 

 

 

 

21 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA

09:00

Fizikokimya A-B

 

 

12:00

Taşınım Olayları

 

Teknik Seçmeli II A

 

 

14:00 – 20:00

Türk Dili II

 

 

16:00

Malzeme II

 

Teknik Seçmeli II B

 

 

18:00

Polimer Malzemeler

 

 

 

 

22 NİSAN 2021 PERŞEMBE

09:00 – 18:00

İngilizce II

 

 

11:00

Mühendislik Matematiği A-B

 

Teknik Seçmeli III A

 

 

13:00

Seminer

 

 

18:00

Metallerin Isıl İşlemi

 

Metalurji Termodinamiği I

 

Teknik Seçmeli III B

 

 

 

 

24 NİSAN 2021 CUMARTESİ

10:00

Ekstraktif Metalurji

 

 

14:00

Bilişim Seçmeli A

 

 

18:00

Metalurji Termodinamiği A-B

 

 

 

 

 

2020 – 2021 Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Final Sınav Programı

 

14 HAZİRAN 2021 PAZARTESİ

10:00

Bilişim Seçmeli A

 

Döküm Teknolojisi

 

Tasarım Seçmeli II A

 

 

15:00

Mesleki İngilizce II

 

İş Sağlığı ve Güvenliği II

 

 

19:00

Ekonomi

 

 

 

 

15 HAZİRAN 2021 SALI

10:00

Matematik II A-B

 

Faz Diyagramları

 

Kompozit Malzemeler

 

 

15:00 – 19:00

A.İ.İ.T. II

 

 

19:00

Sosyal Seçmeli III B

 

 

 

 

16 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA

10:00

Fizikokimya A-B

 

 

14:00

Taşınım Olayları

 

Teknik Seçmeli II A

 

 

17:00

Sosyal Seçmeli III A

 

 

 

 

17 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE

09:00 – 18:00

İngilizce II

 

 

14:00

Metalurji Termodinamiği I

 

Metallerin Isıl İşlemi

 

Teknik Seçmeli III B

 

 

19:00

Seminer

 

 

 

 

18 HAZİRAN 2021 CUMA

10:00

Ekstraktif Metalurji

 

 

18:00

Metalurji Termodinamiği II A-B

 

 

 

 

21 HAZİRAN 2021 PAZARTESİ

09:00

Fizik II

 

 

13:00

Fizik II Lab.

 

 

17:00

Alaşımlandırma Tasarımı

 

Tasarım Seçmeli II B

 

 

 

 

22 HAZİRAN 2021 SALI

11:00

Demir Dışı Metal Üretimi

 

Korozyon

 

 

 

 

23 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA

10:00

Malzeme II

 

Polimer Malzemeler

 

Teknik Seçmeli II B

 

 

14:00 – 20:00

Türk Dili II

 

 

 

 

24 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE

10:00

Mühendislik Matematiği A-B

 

Teknik Seçmeli III A

 

 

 

 

25 HAZİRAN 2021 CUMA

09:00

Mühendislik Araştırmaları